سریال های عید نوروز 95 ، سریال زعفرانی ، دودکش

دانلود سریال جدید|دانلود فیلم بزرگسالان|دانلود فیلم خارجی بدون سانسور


سریال های عید نوروز ۹۵ ، سریال زعفرانی ، دودکش

سریال , داستان سریال , داستان سریال ایرانی , سریال های عید نوروز ۹۵ ، سریال زعفرانی ، دودکش,

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

سریال های عید نوروز ۹۵ ، سریال زعفرانی ، بیمار استاندارد

آخرین وضعیت سریال‌های نوروز 95/ از «دودکش» لطیفی تا «بیمار استاندارد» آقاخانی

به گزارش  پرتال دی سریال و نقل از حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امسال هم تلویزیون برای نوروز برنامه های ویژه ای تدارك دیده است.

سوای برنامه هایی كه قرار است در موعد تحویل سال و با حضور چهره های مختلف پخش شوند،سریال ها همواره از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.

در حال حاضر اطلاعات تولید سه سریال اصلی سیما برای نوروز ۹۵ یعنی  دودكش ۲، زعفرانی و بیمار استاندارد در دست است كه به ترتیب از شبكه های یك، دو و سه پخش خواهند شد .

دودكش۲  :
محمدحسین لطیفی كارگردان سینما و تلویزیون این سریال را برای نوروز ۹۵ در تهران در لوكیشن خانه نصرت كلید زد و قرار است از شبكه یك سیما پخش شود.

آدم های قصه دودكش ۲ همگی برای بینندگان چهره های آشنایی هستند. فیروز و قالیشویی پرماجرایش در ماه رمضان سال ۹۲ مهمان تلویزیون بودند. سری اول این سریال به تهیه كنندگی زینب تقوایی ساخته شد و البته سریال و به ویژه تكه كلام های شخصیت های آن با استقبال بسیاری مواجه شد.

این مجموعه هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده و پیش از این در مطبوعات آن را «دودكش ۲» نامیده اند.

مجموعه تلویزیونی «تنهایی لیلا» كار قبلی این كارگردان نیز تابستان امسال از شبكه سوم پخش شد.

در این سریال هومن برق نورد، بهنام تشكر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو و یاسمن نوروزی بازی می كنند و تهیه كنندگی آن را سید محمود رضوی به عهده دارد.

البته بازیگران جدید این مجموعه كه طنز اجتماعی است، هم به زودی معرفی می شوند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: قالیشویی مشتاق تعطیل شده است، فیروز مشتاق در ایام نزدیك به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق، سعی می كند با اجاره یك قالیشویی دیگر، كارش را پی بگیرد، او كه با انبوهی از فرش های نشسته روبرو است، دردسرهای جدیدی برایش رخ می دهد.

سریال زعفرانی :

ایرج محمدی تهیه كنندگی سریال «زعفرانی» را برعهده دارد و در حال حاضر تصویربرداری سریال در لوكیشن های خارجی و خیابان هایی در تجریش، یك آزمایشگاه و یك رستوران كه بازیگرش مهران احمدی است پیگیری می شود.

ماجراهای این سریال در یك قهوه خانه می گذرد كه اداره آن را مهدی هاشمی برعهده دارد و تاكنون ۳۰ درصد از این سریال به تصویربرداری رسیده است و همزمان تدوین نیز انجام می شود.

این داستان از لحاظ تنوع میان قصه های سریال ها كار متفاوتی است و مهدی هاشمی در این كار شخصیت جدیدی از خودش خلق كرده است. او در این كار نقش متفاوتی دارد كه مردی اهل خانواده و شوخ است.

نرگس محمدی در سریال زعفرانی «زعفرانی» داستانك های زیادی دارد و از نظر ماجراپردازی یك داستان خطی كلی دارد كه به سرنوشت یك خانواده می پردازد. در این اثر بازیگرانی از جمله مهدی هاشمی، مهران احمدی، ستاره اسكندری، نرگس محمدی و… به ایفای نقش می پردازند.

سریال «زعفرانی» به كارگردانی حامد محمدی برای شبكه دو ساخته می شود و سعید جلالی، حامد محمدی و آزاده محسنی گروه نویسندگان این سریال را تشكیل می دهند.
شبكه دو سیما قرار است «زعفرانی» را به روی آنتن ببرد.

بیمار استاندارد
سریال «بیمار استاندارد» را سعید آقاخانی برای شبكه سه سیما كارگردانی می كند و تهیه كنندگی آن را مسعود ردایی برعهد دارد كه قرار است از شبكه سه سیما پخش شود.

تصویربرداری۶ قسمت سریال انجام شده و کار هم زمان تدوین می شود. در روزهای گذشته تصویربرداری از محیط بیرونی درمانگاه ولنجک، سمساری در منطقه پیروزی، سکانس هایی در ماشین و باشگاه بوکس انجام شده و هم اکنون گروه مشغول تصویر برداری از سکانس های مربوط به مدرسه در منطقه استاد معین تهران است.

در روزهای گذشته بابک حمیدیان، شیلا خداداد، جواد عزتی، پوریا پورسرخ، فریبا جدی کار، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبداللهی، حسین محب اهری، نعیمه نظام دوست، بیژن سراج، اصغر حیدری، افسانه ناصری، سیروس میمنت، مونا کرمی، امید روحانی و افشین سنگ چاپ جلوی دوربین رفتند.

سریال بیمار استاندارد درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل كرده بازیگری است كه با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود كه تا به حال تجربه شان نكرده…

سریال بیمار استاندارد به نویسندگی بهرام توكلی و با كارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش در نوروز ۹۵ در مركز گسترش فیلم نامه نویسی رسانه ملی تهیه و تولید می شود.

منبع: yjc.ir

 


ارسال نظر

 

?